O prístreškoch pre autá

Doprajte vášmu autu úkryt pred všetkými nástrahami počasia.

Či už je to dážď, sneh, prudké slnko alebo v čoraz častejšie búrky s krúpami, pod našimi prístreškami bude vaše auto v bezpečí.

Naše prístrešky sú vyrábané slovenskou spoločnosťou s viac ako 20 ročnými skúsenosťami vo výrobe oceľových prístreškov a iných oceľových konštrukcií. U nás získavate precíznu slovenskú výrobu z kvalitných materiálov a zároveň tým podporíte domácich výrobcov.

Hlavné výhody našich prístreškov

Moderný vzdušný dizajn s možnosťou výberu farby a príslušenstva

Rýchla montáž a bezúdržbovosť na mnoho ďalších rokov

Odolná pultová strecha zakrytá trapézovým profilom a osadená odkvapom

Stabilná konštrukcia a pevné kotvenie za všetkých povertenostných podmienok

Montáž

S montážou si nemusíte robiť starosti, naši zaškolení pracovníci vám všetko vysvetlia a celý prístrešok vám expresne zmontujú grátis.
Pre montáž je potrebné mať pripravený vhodný podklad, relevantné informácie nájdete nižšie v sekcii podklady pre montáž.
Ak máte akékoľvek otázky ohľadne montáže či vhodného podkladu, neváhajte nás kontaktovať, náš tím je tu pre Vás.

Konštrukcia

Na naše prístrešky používame kvalitné oceľové komponenty s povrchovou úpravou žiarovým zinkovaním a lakovaním s dlhou životnosťou.

Strecha je pultová, zakrytá trapézovým profilom, so sklonom buď na prednú alebo zadnú stenu a osadená odkvapom.
Strešný trapéz a obvodové profily sú prekryté lemovacím plechom, ktorý zakrýva konštrukčné detaily pri bočnom pohľade a dáva tak prístrešku čistý, moderný dizajn.
Strechu podopierajú 2 alebo viac párov nôh vyrobených z oceľových štvorhranných profilov.
Nohy sú nasadené na pätky s tŕňom, čo umožňuje miernu korekciu nerovinnosti podkladu.
Pätky sa fixujú do betónového podkladu skrutkami.
Viac informácií o vhodnom podklade pre montáž prístrešku nájdete nižšie v sekcii podklady pre montáž.

Pre strešný trapéz, lemovanie strechy a nohy s odkvapom je možné si individuálne zvoliť požadovanú farbu zo širokej škály ponúkaných farieb a tým si navoliť prístrešok, ktorý je presne podľa Vášho vkusu a ladí s Vašim domom a oplotením pozemku.
Aktuálne sú dostupné nasledovné farby z palety RAL:
 9010   9006   7037   7011   7016   9005   3000   8017   5010   6003 

Prístrešky je možné ďalej osadiť aj bočnými stenami s drevenými vyplňami zo smrekového dreva, červeného smreku, prípadne iného druhu dreva ako dub, buk a podobne. Pre náročných zákazníkov požadujúcich bezúdržbové stenové panely ponúkame steny z hliníkových profilov a práškovo lakovaných na zvolenú farbu.

Všetky prístrešky je možné zhotoviť aj vo variante so 6 nohami, resp. 7 nohami, kedy sú nohy v rohoch prístrešku. V tomto prípade je možné osadenie bočných stien po celej šírke strán prístrešku.

Všetky naše prístrešky sú navrhnuté v zmysle platných technických noriem a majú vypracované príslušné statické posudky.
Konštrukcia je navrhnutá tak, aby vyhovovala aj pre oblasti Slovenska s najvyššou snehovou prikrývkou a zniesla najnáročnejšie požiadavky na zaťaženie vetrom. Všetky nami používané komponenty sú od renomovaných európskych výrobcov a spĺňajú všetky príslušné normy a certifikácie.

Podklady pre montáž

[PDF] Technické požiadavky na montáž prístrešku